Ekoloģiskā konference

Daugavpilī 7.oktorbrī notika kārtējā 16. ekoloģiskā konference, kura notika Daugavpils 17. vidusskolā. Šajā konferencē varēja piedalīties pamatskolas un vidusskolas skolēni, kuru darbi bija saistīti ar ekoloģisko vidi un tās saglabāšanu. Konferences galvenais mērķis bija pievērst cilvēku uzmanību apkārtējai videi. Konferences devīze bija "Daba ir vienīgā grāmata, kurai visas lapas ir dziļa satura pilnas". No mūsu skolas bija izvirzīti 3 darbi: Jekaterinas Grigorjevas darbs „Indīgie augi apkārt mums” (10.kl.), Jūlijas Borovkovas darbs „Mežciems kā rekreācijas sistēma vakar, šodien un rīt” (12.kl.), Pāvela Dimitrijeva darbs „Hlorofilu, ksantofila, karotīnu daudzuma salīdzinājums saulmīļu un ēnmīļu augu lapās” (12.kl.).

Konferencē piedalījās vairākas skolas. Visi dalībnieki bija sadalīti četrās grupās. Darbi bija daudzveidīgi un tajos bija noderīga informācija, kuru mēs varam izmantot ikdienas dzīvē.

Prezentējot savus darbus dalībniekiem, gandrīz nebija baiļu sajūtas, jo organizatori bija labvēlīgi noskaņoti pret konferences dalībniekiem un izdarīja visu, lai tie justos ērti. Konferences laikā bija kafijas pauze, kurā tika piedāvāts iedzert karstas kafijas vai tējas tasi.

Konference veiksmīgi beidzās ar darbu izvērtēšanu un dalībnieku apbalvošanu. Tika apbalvots katrs no dalībniekiem, katram piešķīra pateicības rakstu par piedalīšanos konferencē. Vēlāk noskaidrojās, kurai skolai nākamgad būs iespēja organizēt 17. ekoloģisko konferenci un tā būs mūsu 9. vidusskola. Apsveicam visus ar šo notikumu, gatavojiet darbus nākamajai konferencei!


12. klases skolniece Jūlija Borovkova