Karjeras nedēļa Daugavpilī - iepazīsties un apmeklē!

Kā daudzviet Latvijā, arī Daugavpilī jau otro gadu pēc kārtas norisināsies „Karjeras nedēļa”, šoreiz no 7. līdz 11. oktobrim. Piedāvājam īsu apskatu par aktuālākajiem pasākumiem, lai palīdzētu izvēlēties gan Daugavpilī, gan novadā, gan tuvākajās pilsētās dzīvojošajiem jauniešiem interesējošās aktivitātes.

Nedēļas garumā vidusskolas skolēni tiek aicināti uz Atvērto durvju dienām RISEBA Daugavpils filiālē, RTU Daugavpils filiālē, Daugavpils Medicīnas koledžā, kur būs iespēja uzzināt par izglītības iespējām, iepazīt programmas un to saturu.

Pamatskolu un vidusskolu skolēni tiek laipni gaidīti Atvērto durvju dienās Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā, Daugavpils Profesionālajā vidusskolā, Daugavpils Celtnieku profesionālajā vidusskolā, kur būs iespēja piedalīties interaktīvās darbnīcās, ekskursijās, vērot audzēkņu prasmju demonstrējumus un prezentācijas dažādu profesiju iepazīšanai.

9. oktobrī uz Atvērto durvju dienu visa vecuma interesentus aicina Daugavpils Universitāte, kur dažādu aktivitāšu laikā varēs noskaidrot, kādas iemaņas un prasmes nepieciešamas dažādu jomu speciālistiem, kā arī būs iespēja iejusties zinātnieka lomā.

Daugavpils izglītības iestāžu pamatskolu un vidusskolu klašu skolēni tiek aicināti ar dažādu mini konkursu un aktivitāšu palīdzību iepazīties ar neformālās izglītības iespējām pasākuma „Atrodi savu aicinājumu” laikā, ko piedāvās Daugavpils domes Jaunatnes departaments.

Daugavpils Mūzikas vidusskolā tiek gaidīti skolu audzēkņi, lai tiktos ar dažādu specialitāšu mūziķiem, vērotu mūziķa profesijas prezentācijas, iepazītos ar dažādu muziķu karjeras veiksmes stāstiem.


Plašāka informācija pieejama: http://www.izglitiba.daugavpils.lv .

Pilna Daugavpils 9.vidusskolas programma Karjeras nedēļai skatāma šeit >>>.


Pedagogs – karjeras konsultants: J. Podmišaņina