Konkurss " Atraktīvākā klase atpūtā"

Vinnē balvā izbraucienu ar klasi uz plosta Sola pa Daugavu un ekskursiju M.Rotko centrā!

Konkursa nolikums > > > (PDF)

SIA Beibuks nodarbojas ar aktīvās atpūtas braucienus organizāciju pa Daugavu. Mēs varam piedāvāt koka plostus, kanoe laivas, liellaivu Dina vai plostu Sola. Visi piedāvājumi ir atrodami mūsu mājas lapā. Mēs popularizējam aktīvu atpūtu, ūdenstūrisma iespējas, veselīgu dzīvesveidu un patiesi vēlamies, lai bērni un jaunieši, vairāk veltītu laika aktivitātēm brīvā dabā.

Vēlies doties braucienā pa Daugavu un apmeklēt M. Rotko centru ar visu klasi bez maksas? Piedalies kopā ar klasi mūsu konkursā, sūtot bildi, kurā attēlots, kādu iedomājaties savu atpūtu kopā ar klasi uz e -pastu: [email protected] . Populārākās bildes autori kopā ar klasi un skolotāju varēs doties ekskursijā pa Daugavu jebkurā pašu izvēlētā darba dienā.

Bildes varat iesūtīt līdz 1. maijam , taču balsot vārēs sākt jau no bildes publicēšanas mājas lapā http://plostunoma.lv/konkurs
brīža. Kā minēts konkursa nolikumā, balsot būs iespējams līdz 26. maijam (ieskaitot).

Šādu akciju rīkojam jau otro reizi un ceram to padarīt regulāru, var būt pat divas reizes gadā. Ja gadās, ka šoreiz nebūsi vinnējis nepārdzīvo, jo plosts Sola izbraucieniem ir pieejams Daugavpilī brīvdienās katru otro stundu, darbdienās pēc pasūtījuma. Telefons kontaktiem 29493121. Cena vienam braucienam pieaugušajiem 5 eiro, bērniem 3 eiro.

Vēlam veiksmi un uz tikšanos,
SIA Beibuks.