Konkurss "IT ceļš"

Piektdien, 22.aprīlī, Daugavpilī notika Informācijas tehnoloģiju konkurss skolēniem un studentiem "IT ceļš". No mūsu skolas konkursā piedalījās 5.-9.klašu skolēni. 9.klašu komanda Dēvida Vahromova (9.a klase) un Jevgēnija Ivanova (9.b klase) sastāvā ar savu darbu "Datoru industrijas progress" ieguva 2.vietu nominācijā "Multimediju tehnoloģijas". Sveicam zēnus ar panākumiem!

Konkursu organizē Rīgas 96.vidusskola sadarbībā ar Transporta un sakaru institūtu un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi. Konkurss dos iespēju ieinteresētiem skolēniem un studentiem apmainīties ar savām idejām un darba pieredzi, stimulēt neformālu radošo kolektīvu veidošanos. Konkursā var piedalīties pa vienam vai grupu sastāvā līdz 7 cilvēkiem.

Konkurss notika Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja bāzē. Konkursā piedalījās Daugavpils vispārizglītojošo skolu 1.-12. klases skolēni, tehnikumu, profesionālo vidusskolu audzēkņi un augstskolu studenti. Konkursa gaitā dalībnieki varēja aizstāvēt savu iepriekš radīto darbu vienā no 3 nominācijām:

  • Programmatūras un algoritmu izstrāde.
  • WEB-dizains / tīmekļa vietņu izstrāde.
  • Multimediju tehnoloģijas.