Ceļojums pa Londonu

Š.g. 28.aprīlī Daugavpils 9.vidusskolā notika jau kļuvušais par tradīciju pasākums “Jeopardy” - spēle, kurā piedalījās četras Daugavpils skolu komandas: Krievu vidusskola-licejs, 13.vidusskola, 15.vidusskola un 16.vidusskola. Spēles latviskais nosaukums ir “Risks”, tāpēc skolēniem bija dota iespēja ne tikai apliecināt savas angļu valodas zināšanas un prasmes, bet arī prasmes riskēt, nebaidoties zaudēt jau iegūtos punktus. Ceļojumā pa Londonu, kuru sagatavoja 9.vidusskolas angļu valodas skolotājas sadarbībā ar pilsētas Izglītības Pārvaldes darbiniecēm, piedalījās skolu 7.klašu audzēkņi.

Londona - brīnišķīga un noslēpumaina pilsēta, kas izsenis pazīstama kā lielākā no Eiropas valstu galvaspilsētām, kuras pirmsākumi ir meklējami 4.gadu desmitā p.m.ē. Šodien tā ir tūristu meka, jo ir zināms, ka vairāk nekā puse Londonas ielās redzamo cilvēku ir iebraucēji. Londonā ir daudz tūristiem pievilcīgu vietu un apskates objektu, populārākais no kuriem ir slavenais tornis Big Bens. To pazīst ikviens, taču ne visi zina, ka šis tornis īstenībā ir nosaukts par Elizabetes torni par godu Lielbritānijas karalienei Elizabetei. Veicot virtuālo ceļojumu pa Londonu, spēles dalībnieki demonstrēja dzīvu interesi un zināšanas, tāpēc ir pamats domāt, ka reālais ceļojums pa Londonu viņiem nesagādātu grūtības.

Visi spēles dalībnieki ieguva balvas un diplomus par aktivitāti un kompetenci, taču 1.vietu izcīnīja 15.vidusskolas komanda.

No sirds apsveicam visus spēles uzvarētājus un ceram uz turpmāko sadarbību!

Informāciju sagatavoja:
Ilana Soboļeva,
Daugavpils 9.vidusskolas 
angļu valodas skolotāja.